| alexnicholas_7055 a întrebat:

Unde pot sa vad online banda desenata cu Donald Duck de buzunar? Funda! Va multumesc.

4 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Nu cred ca a aparut online...ca eu am cautat si nu gasesc! trebuie' sa cumperi filmu sau cartea nu stiu sigur! big grin thinking

| zxzx a răspuns:

Cumpara cartea ca nu mori

| StefSamurai a răspuns:

Online vezi gasi decat variantele norvergiene / germane / italiene / franceze (yep Donald Duck de buzunar nu a fost in engleza... abia acum incep niste editii la UK)... asa ca gasesti sub forma de pdf/cbr/cbz dar nu in limba romana.

| StefSamurai a răspuns:

Donald duck de buzunar gasesti online (oficial virtual sau scanate) dar doar in varianta editiilor (originale ca varianta noastra e de fapt traduse in romana) norvergiene/italine/franceze/germane (cele UK au aparut putine).