| 009 a întrebat:

Unde pot vedea versurile de la melodia mamasita traduse in romana? da sa fie corecte

9 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Vreau ca domnişoara să facă un favor
Vreau să fiu lângă tine, dragostea mea
Gustul tău îmi dă savoare
Fără tine inima mea ia foc.
Vreau ca domnişoara să facă un favor
Să împart cu tine căldura mea
Vino, micuţa mea, să tremurăm
Fără sărutul tău inima mea işi pierde culoarea...
Ooo, oo gustul tău
Ooo, oo gustul savorii
Ooo, oo gustul tău
Ooo, oo gustul dragostei...

| 009 explică:

Resp3ct, stiu si de asta am intrebat...mare lucru nu am inteles nici eu din melodie desi stiu putina spaniola

| resp3ct a răspuns:

Nu ai cum sa traduci melodia 'mamasita' in romana corect pentru ca este cantata cu o spaniola oribila. pune mana pe carte sa inveti limba si o sa veti ca de abia o sa intelegi ceva din melodie.cred ca melodie e facuta 'la katerinka'

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Ii cantata de ceva argentinianlaughing
Nu vorbeste corecthappy

pff...pacat ca ritmu` ii fainlove struck

| AleeeM a răspuns:

Pai scrie pe google artistul apoi mamasita si langa romana laughing daca este undeva pe net o sa-ti dea acolo laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam habarbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube mamasita in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii doar versuri mamasita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se vrea a fi cantata in portugheza; poate in portugheza din Brazilia nu zic nu dar pentru portugheza europeana are niste greseli flagrante. Amesteca spaniola cu portugheza. Se spune MINHA MENINA nu mi menina iar asta e cea mai evidenta dintre greseli