| symaz a întrebat:

Unde sa imi fac ziua? Implinesc 14. Funda

Răspuns Câştigător
| geoif a răspuns:

Pai, din vreme ce este vara undeva la un restaurant cu piscina cu prietenii(ar fi genial)!
Sau daca vrei, acasa la tine(depinde de cate persoane vrei sa vinawinking
Oricum, la multi ani! big grin

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Depinde ce fel de prieteni ai laughing
Dacă poţi, fă-ţi ziua la o piscină, ar fi perfect. Dacă nu, închiriază un bar.
Numai bine!(:

| vladv26 a răspuns:

Eu zic sa iti faci ziua acasa la tine.dar e alegerea ta, poti sa mergi la un restaurant

| LoveYou7784 a răspuns:

Pai daca nu te poti decide la un loc unde sa iti ti ziua eu zic ca la un restaurant happy
Acum depinde daca vrei si tu asta :*