| ICanLoveYou a întrebat:

Azi e ziua mea implinesc 11 ani va pup pe toti:*:*:*:*!

12 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

La multi ani!

| JackieSue a răspuns:

- Catelush cu parul cret, Sa ai Jeepul in cotet, Si o vila cu piscina, Cindy Crawford de vecina, O lopata pentru bani, Sanatate, la Multi Ani!
Poate nu ai parul cret si nici nu esti caine, dar suna bine urareahee hee.

| sorin a răspuns:

La multi ani! Sa fi fericita si iubitahappy

| Andreea_8014 a răspuns:

La multi ani!
Sa ai parte de tot ce iti doresti!
Pupici
:Xlove struck

:*Deyutza

| marry a răspuns:

La multi ani! sa cresti mare si frumoasa...sa fii fericita si sa ti se indeplineasca toate dorintele! :*:*:*

| frida0purple a răspuns:

La multi anihappy

| bluerose a răspuns:

La multi ani! Distractie plcuta laughing

| bruno9432 a răspuns:

La multi ani big grin

| Kokolina a răspuns:

La multi ani, sanatate, fericire si tot ce iti doresti!

| rebeca a răspuns:

La multi ani.Sa cresti mare, sanatoasa si frumoasawinking

| mitzulik a răspuns:

11 ani... nici nu-mi aduc aminte cum a fost...sau cum eram...in schimb imi aduc aminte ca imi cumparasem papucii aia tip "tractor"rolling on the floor sau "bucuria piticului" ...cum vreti sa le spuneti. Acum, cand va povestesc, ma pufneste rasul...nu vreau sa-mi imaginez cat de ridicol imi statea, sau mergeam rolling on the floor anyway... La Multi Ani si cand mami tau iti spune " toate la timpul lor"...sa stii ca are dreptate. Pupicei.

| nuintelegnimic a răspuns:

La multi anihee hee