| Ana-Maria94 a întrebat:

Unde trebuie sa dai ca sa-mi apara cu albastru cand scriu ceva?

Răspuns Câştigător
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

La messenger, la status? daca da in momentul cand scrii statusul trebuie sa scrii un site sau poti pune doar www., de ex la messenger 9 si 10 ( doar pe astea mi-le amintesc) este dedesubtul status cand il scrii apesi acolo si poti de ex sa scrii hi5 tau sau un blog, un site sau chiar de pe siteuri o melodie... sper ca despre asta este vorba si te-am ajutat

pup:*

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Dai cu ciocanu in monitor si vor aparea multe culori frumoase, printre care si albastru.
Eu cred ca te referi la link-uri. De obicei, cand "un scris" e albastru inseamna ca poti da click pe el redirectionandu. te catre o alta pagina web.

| Katiee^^ a răspuns:

Nu merge :) Scrisul cu albastru la care te referi tu, este de fapt un link. Uite : www.google.ro

| blondutzata a răspuns:

Qqw scroe acholoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din culoarea albastra.