| anonim_4396 a întrebat:

Cine știe unde mă pot angaja și eu part time? Să împart pliante sau alte chestii de unde pot beneficia de niște bănuți?

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Incearca direct pe la McDonald's, KFC, ei angajeaza personal de la 16 cu part-time, sau pe la locurile de joaca ca animator/supraveghetor pentru copii. Mergi direct prin mall-uri, magazine sau locuri de joaca si intreaba, pe site-urile cu anunturi de job-uri prinzi foarte greu ceva sa te si bage in seama pentru ca sunt foarte multi candidati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oho sunt o groaza draguta in Bucuresti (daca esti din bucuesti)
anuntul.ro; mercador.ro; jobrapido; etc.
dar pe frigul asta nu iti recomand decat sa iti iei o geaca groasa daca insisti.