| →βσσblėėŝ←׃╳ a întrebat:

Unei prietene ii place de baiatul care ma place pe mine.Eu nu simt nimic pentru el, pentru mine este un simplu amic. Ce sa fac sa ii ajut sa fie impreuna sau macar sa vorbeasca, ea ii in clasa a VI si el in VII.Cand o aud cum vorbeste despre el mi se pare superb, ii intreadevar indragostita de el, problema este ca ea este mai timida si el ii genu de baiat "de cartier". Insa nu sunt singura ca el o sa vrea sa fie cu ea, dar macar sa vorbeasca sa se cunoasca mai bine poate lui o sa ii placa cum gandeste. O idee cum sa ii ajut sa se cunoasca mai bine? Tnx :*

Răspuns Câştigător
| Emma_1878 a răspuns:

Invita la Mc/KFC/in parc etc cativa colegi, printre care si prietena ta si acel baiat. Asa vor putea sa se cunoasca mai bine.

1 răspuns:
| ღÐιαναღ a răspuns:

Nu stiu ce sa zic mi s-a intamplat sh mie si eu l-am intr. p el daca vreasa sa combune cu pretena mea si a acceptat