| Ecaterina a întrebat:

Unii dintre noi incep a fuma, si fac din Tigara o pasiune sa zicem asa, de ce e fashion sa fumezi si de ce va place sa fumati?

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Pai cand eram mai mica. ziceam ca nu o sa fumez niciodta.ca nu suportam fumullaughing
Dar cu trecerea timpului apar tentatii.
Toti o sa te ispiteask ca sa zic asa.sa tragi o data de 2.pana o sa inceapa sa iti placa si tielaughing
Cel putin asa mi s-a intamplat mie.Si de atunci am fumat fara sa imi spuna cineva.
Asa ca totul incepe cu un fum.
Pe mine ma calmeaza cand am nervi.sau cel putin asta tin sa credlaughing

:*

1 răspuns:
| vis a răspuns:

Fumeaza ca fumeaza ceilalti si se cred mai interesanti