| middle654 a întrebat:

Unui baiat ii plac fetele care se lasa usor sau cele care sunt greu de cucerit?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Depinde de baiat..sunt baieti care le plac fetele care se lasa usor ..si baieti care le plac fetele care se lasa greu..personal mie imi plac fetele care se lasa greu.

| Darkela a răspuns:

Fetele care se lasa mai greu ii fac pe baieti sa isi activeze orgoliul si sa faca orice pentru ea.Pe parcurs, luptand pentru ea, o va iubi si va calca pe orice/oricine ii va iesi in cale DOAR pentru ea. La sfarsit, cand fata cedeaza, baiatul isi da seama ca tot efortul a meritat si sunt fericiti.

O fata care se lasa usor e plictisitoare.Azi o combini si peste 4 zile te desparti ca intervine monotonia, plictiseala.

Consider ca e mai frumos cand lupti ..deci fetele care se lasa greu.