| s3xy0girl20 a întrebat:

Ce fel de fete va plac? care vorbesc mult cu voi si sunt insistente sau care par mai indifernte si se lasa greu de cucerit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbarete si jucause si alintate

3 răspunsuri:
| secret_2599 a răspuns:

Mie unu imi plac cele care se lasa mai greu de cucerit. Atunci are rost sa te zbati pentru ceva. Daca e genul care te-ai dus la ea si i-ai zis 2 cuvinte si tia sarit in brate e clar ca o sa te plictiseasca in cazul unei relatii. De obicei intr-o relatie caut pe cineva cu caracter total opus pentru ca astfel va exista atractia. Nici daca e vorbareata nu e rau dar sa vorbeasca cu cap.

| RMihai a răspuns:

Cele care se lasa greu de cucerit, istete si timide sa aiba toate calitatiile unei fete normale, sa stie ce vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca acum as vrea sa fie oricum da bunaaaaaa