| DjRocky a întrebat:

Unul dintre cei mai buni prieteni s-a combinat cu fata care imi placea mie de ea si acum ca sa i-o iau din brate ce sa fac ca nu pot sta fara ea. Dati-mi si mie niste idei ce pot sa fac sa ma combin cu ea?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

E pacat sa strici o prietenie pentru o fata. Fetele vin si pleaca pe cand prietenii raman.Chiar merita sa te certi cu el pentru o fata care la o adica isi poate gasi pe altul a doua zi? E foarte usor sa fi impulsiv si sa actionezi pe moment cum te taie capul si sa regreti inzecit apoi.Gandeste-te bine inainte de a face o miscarewinking

4 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Daca vrei sa te combini cu ea trebuie sa te certi cu prietenul tau.Si crezi ca merita sa pierzi un bun prieten pentru o fata care ar putea sa te paraseasca. O alta fata gasesti dar un bun prieten mai greu.

| heise a răspuns:

Poti sa ai o discutie cu ea si sa ii spui ce simti. Si daca prietenul tau afla, asta e... Daca o iubesti o sa reusesti. Dar ea te place? Ca daca nu, inseamna ca nu ai nici o sansa...

| Brunettedlk a răspuns:

Ii spui adv...winking

| bogdan14 a răspuns:

Pai prietenul tau nu a stiut ca tie iti place de ea? daca da. e penal. daca nu. esti prost ca nu i-ai spus. ce sa faci. sa te dai la ea ca si cum nu ar avea prieten. daca iti spune ca are prieten spune-i ca tie iti plac fetele nu baietii asa ca nu te intereseaza de prietenul ei daca va iesi cu tine si se va simti bine cu tine il va parasi daca va continua sa iasa si cu tine si cu el inseamna ca e genul de fata care iese cu mai multi baieti. nu ai ce sa ii faci asa e ea. nu o judeca happy