| PandaEcrazy a întrebat:

Unul dintre talentele mele este desenatul in creion. Urasc sa adaug culoare desenelor mele, dar...am ramas fara inspiratie.Ce desenez de obocei:animeuri,portrete,peisaje, natura moarta.
Nu prea am mai avut timp de desenat.Cand aveam ceva in minte nu puteam desena din cauza treburilor insuportabile pe care le aveam.
Daca voi stiti ceva ce as mai putea desena, va rog anuntati-ma si o fac exact in tocmai.
(P.S.scz ca am ales aceasta categorie, dar este cea mai vizitata)

1 răspuns:
| BlackCinnamon a răspuns:

Am mai spus asta cuiva, nu le am cu desenul, chiar deloc laughing, abia stiu ce e ala laughing, dar scriu :p, si cred ca ar merge sa iti transpui pe foaie sentimentele. Atunci cand simti ceva, deseneaza, pe foaie, in forma de oameni, obiecte, chiar si umbre sau ceva haotic, asa poti scapa si de sentimentul ala insuportabil de confuzie cand stai si te gandesti ca nu stii cum te simti, doar uitandu'te la ce ai desenat tongue, mult succes, da'ti drumul la imaginatie.