| Anonimawsj07 a întrebat:

Update. Nu pot sa-l uit, ba mai mult, chiar nu vreau sa îl pierd. Nu stiu ce sa fac, vreau sa vorbesc cu el, sa îi fac complimente, dar simt ca sunt puțin cam prea sufocanta. Mereu când stau cu el simt ca nimic nu mai contează și am fluturași. Oare sa îi spun ce simt cu adevarat?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ba poti sa-l uiti si chiar il vei uita, cand vei intelege sa nu mai faci o obsesie de cineva care si-a batut joc de tine.
Esti inca foarte micuta si ai tot timpul din lume, sa iti faci un prieten.

Vad ca abia ai terminat clasa 8-a deci ai 13-14 anisori si intri la liceu in toamna. Rabdare, ca vine balul bobocilor si vei avea zeci de baieti de unde sa alegi.