| Altintop a întrebat:

Urati tiganii/tigancile?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Nu-i urasc dar trebuia ca Hitler macar treaba asta s-o termine.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie nu imi plac nici cei buni dar nici cei rai. Sa nu aud de ei.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy sunt oameni ca si noi, ii urasc doar atunci cand te lovessti de ei in oras, tinandu-se dupa tine, hai sa iti ghicesc, hai ca am ceva pentru tine, s-au cand aud ca fura, jefuiesc etc, in rest nu traiesc cu ei, sa nu uitam ca si seamanul nostru, face la fel...wave

| Yukidaruma a răspuns:

Am avut o prietena tiganca acum vreo 2 ani da m-a tradat, am descoperit ca ea profita de mine, in fine ideea e ca de atunci urasc toti tiganii, si nici nu mai vreau sa aus se aiwinking

| Lavy_6719 a răspuns:

Depinde. Sunt unii pe care ii urasc. aia care fura. si chestii de genu.Dar sunt unii care chiar sunt de treaba. unul de apreciat este Connect-R ...Parerea mea.

| georgiana14 a răspuns:

Buna nu ii urasc pe uni am o prt f bine rroma jum romanca sunt niste oameni adica unii lipsiti de cultura

| lavvybubu a răspuns:

Daa

| Maria_6444 a răspuns:

Nu! am multi prieteni rromi si sunt mai de treaba ca romaniwinking

| teiubesc_5807 a răspuns:

Daaaa

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu. Dar ii urasc pe aceia care fura. Am prieteni mai de treaba ca romanii. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i urăsc pentru că nu-mi stă în caracter. Cunosc ţigani mult mai oameni decât românii.Nu sunt rasistă.