| Lyndsey a întrebat:

Pe cine urati voi cel mai mult? De ce?

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu trebuie sa urasti, ci sa iubesti pe cel pe care il consideri un om rau/prost/incult/ipocrit/etc.

Nu e bine sa urasti.Iti faci rau numai tie.

10 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ma provoca.

| Xtadelo a răspuns:

Pe mine.

| Brâncuşi a răspuns:

Pe mos craciu, deoarece nu mi-a adus iphone de craciun...Nu,glumeam eu sincer uras vecinii din bloc deoarece niciodata nu pot asculta muzica sa stau in propria mea parcare si multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi urăsc pe oamenii proşti, hoţi, mafioţi, corupţi, mincinoşi, prefăcuţi, lăudăroşi, manipulaţi. Motivele ar fi prea multe şi n-am atâta răbdare ca să le enumăr.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca, de fapt, ii scârbesti, nu-i urăsti. Ori, sa le porti o ura asa mare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

M-am exprimat eu greşit. Am vrut să spun că nu vreau să am prin preajma mea, sau să am de-a face cu genurile acelea de oameni, nu că urăsc fiecare om ce se încadrează în vreo categorie din cele enumerate de mine. Îi dispreţuiesc doar.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ţi-au făcut de-i urăşti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Cred că am scris mai sus totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, am in camera un tantar fir'ar mama lui a dracu' ca daca il prind ii scot capul si il prajesc pe gratar. Ma pisca seara de seara nemernicul. Am pierdut o gramada de sange din cauza lui, mama lui de urat. Cand il prin il oparesc in cazanu' lu' bunicul. Il urasc de moarte.

| SimpleGirl408 a răspuns:

Pff... pe cea in care puteam avea incredere totala... Deoarece m-a tradat si a profitat mereu de mine /!