| Dumitritsa a întrebat:

URGENT! am nevie de niste statusuri! deci problema mea este, ca o fata vrea sa se impace cu un baiat cu care sa intilnit, si cu care m-am intilnit si eu, insa baiatul acesta acum se intilneste cu altcineva! si ea crede ca o sa poata sa se desparta baiatul cela de iubita cu care este acum si sa se impace cu ea big grin deci poate sa fie posibil! si as vrea niste statusuri de genul: nu vei reusi! degeaba plingi, el nu te iubeste! deci asa ceva big grin! dau funda si vot pentru cele mai frumoase

2 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Spune-i fara sa pui la status chestia asta. de ce toata lumea isi exprima sentimentele prin statusuri? e mai simplu sa ii spui in fata.

| Adela_3429 a răspuns:

Sti n'ai decat sa vorbesti singuralaughing Imi gasesti atatea defekte! Retinee e printesa lui si asta e tot ce conteaza