| Dumitritsa a întrebat:

URGENT AM NEVOIE DE AJUTOR! deci eu m-am intilnit cu un baiat, si o fata a vrut sa ne desparta si a reusit, acum baiatul se intilneste cu ea! si eu vreau sa fac in asa fel incit sai despart si pe ei dar nu stiu cum!;( va rog frumos sa ma ajutati cumva!;( pe fata nu am vazut-o niciodata dar am vb pe mess! si noi tipa suntem prietene!;(

2 răspunsuri:
| ganeaa a răspuns:

Buna sa fiu sincer de ce vrei sa te razbuni nu este bine tu ai suferit cand fata aceea va despartit vrei sa i se intample si ei acelasss lucru? nu cred ca esti o pers rea sa fim seriosi in viata trebuie sa stii sa pierzi si sa castigi nu o sa ai nici un castig daca faci la fel ca si ea pls nu o face happy

Răspuns utilizator avertizat