| FaithGaga a întrebat:

URGENT am nevoie de ajutor! Maine la 14.00 e ziua unei fete iar eu inca nu i-am luat un cadou. Sunt doar cu bunica acasa toata ziua, iar mama nu ma lasa sa merg singur la mall sa ii iau ceva! Ce pot sa fac?! sad
Funda!

4 răspunsuri:
| SaBriinaa a răspuns:

Poti merge cu bunica ta sau sa mergi la un magazin prin apropiere si sa ii iei niste decoratiuni, poate un tricou or something. Daca nu, ia o rama de tablou si ataseaza o poza cu voi 2. Ar fi super, nu crezi? happy

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Cel mai uşor ar fi să-i pui nişte bani într-un plic alături de o felicitare.

| michelia a răspuns:

Rogi o prietena de incredere sa-ti cumpere cadoul in timp util sau te grupezi cu alti colegi/prieteni carora le dai banii pentru un cadou comun din partea voastra.

| Andreea_Ioana_1988 a răspuns:

Buna, sunt sigura ca aici vei gasi ceva cu bun gust si stil:

http://cheapboutique.webnode.ro/