| diana_4178 a întrebat:

Urgent@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Am o problema delicata si as vrea multe raspunsuri prima data am avut o bubita in zona intima [ la fete ] bubita era asa ca si cum in piele si tare

acum dupa vreo luna si sa facut rosie si tare ca cat un bob de mazare atata este bubita

siacm sa facut si eu gaurica acol(((((((

nah si ma doare

e de la o iritatie sunt virgina!

3 răspunsuri:
| Agutzzza a răspuns:

Poti sa ai vreo infectie sau ai facut o alergie.Nu te ingrijora happy

| Agutzzza a răspuns:

Poti sa te dai cu alifie de galbenele ca 100% iti trece

| Anca1503 a răspuns:

Du-te la un medic, nu mai asculta sfaturi de pe net, pentru ca medicul stie ce sa-ti dea, nu orice om pe care-l intrebi, pentru ca fiecare isi da cu parerea.happy