| diana_4178 a întrebat:

Urgent@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Am o problema delicata si as vrea multe raspunsuri prima data am avut o bubita in zona intima [ la fete ] bubita era asa ca si cum in piele si tare

acum dupa vreo luna si sa facut rosie si tare ca cat un bob de mazare atata este bubita
siacm sa facut si eu gaurica acolcrying(((((((
nah si ma doare

e de la o iritatie

3 răspunsuri:
| Angeline a răspuns:

Mai bine i-ai spune mamei tale, au ai avut un act sexul si nu vrei sa afle ca nu mai esti virgina, si poate ai luat ceva ciuperca... iti dau cateva exemple de ce ar putea fi, si tu cauti pe google boala, ok?happy
1.Cancer vulvar
2. Neg
Si nu mai stiu sigur, dar cel mai bine e sa te duci la ginecolog

| unknow a răspuns:

Aloeu;;,, nu te juca! spune-i mamei tale! iti va cumpara o crema si-ti va trece!

| moriordie a răspuns:

Poate sa fie un neg