| raliirla a întrebat:

URGENT! ATUNCI cand cumperi Allview A4 You, telefonul are pe ecran folia transparenta, simpla sau scrie pe ea 3G, sau chestii de astea? Ca m -am uitat pe Youtube la un unboxing si scria ceva pe folie...

4 răspunsuri:
| Catalinhhh a răspuns:

Da scrie happy

Funda?

| raliirla explică (pentru Catalinhhh):

Pai si nu te deranjeaza? Sau ti -ai cumparat alta?

| Catalinhhh a răspuns (pentru raliirla):

Aia se da jos dupa despachetare așa au toate telefoanele și îți cumperi tu o folie de protecție. Aia nici nu cred că e folie de protecție. Pe a mea scria "Android / Super Amoled / GPS / numele telefonului"

| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Depinde daca il ei de la Vodafone Orange sau cosmote si alta costa in jur de 25 de lei