| anonim_4396 a întrebat:

[URGENT!]Buna TPU.Am nevoie urgent de ajutor.:-s. O prietena de-a mea si'a blocat contul' de hi5 si nu stie cum sa si'l reactiveze.Si nici eu nu mai stiu ca n'am mai intrat de multe pe hi5.ca stau mai mult pe fbpuppy dog eyes.Plz ajutor urgent:*.
Cel mai rapid raspuns primestee fundita daca e bun raspunsu:*. restul' vot:*.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna. Problema asta a avut-o si o prietena care si-a dezactivat hi5 cu ceva luni in urma iar cand a incercat sa-l reactiveze de curant *cam 1 saptamana* a zis ca Hi5 a sters toate conturile care erau dezactivate pana in momentul acela. Deci banuiesc ca s-ar putea sa nu-l mai recupereze.

2 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Pai zi sa dea acolo la :mi-am uitat parola: si dupa aia o sa bage emailul cu care se logheaza pe hi5 si dupia aia trm un link catre emailul respectiv, intri in email si acolo o sa iti zica sa pui alta parola si gata big grin

| Anna_8226 a răspuns:

Chiar imi pare rau de hi5 alasad am pierdut o gramada de poze...crying