| TooxykBarbiiiie a întrebat:

Urgent! cand ma jucam mario forever < mi~am pus sa fug de pe tasta " Shift " si mia aparaut ceva cu sticky keys> si am selectat sa nu imi apara deloc si sa nu le mai pot folosi > ce sa fac sa le pot folosii din nou? ajutati~ma crying((((( fundiiii love struck

Răspuns Câştigător
| ArinaMK a răspuns:

EU STIU! intra tot acolo unde ai intrat si unde scrie jump apasa enter si apoi pe z(si cu z-ul vei sari)la run and fire x si vei fugi si da fog cu x ul la moving up pe sageata de sus de desubtul shiftului la moving left sageata din stanga la moving down sageata din jos la moving right sageata din dreapta si asa vei reusi
fundabig grin?