| Amy_3937 a întrebat:

URGENT: Ce nume vi se pare potrivit pentu in personaj principal de carte?
ganditi-va ca e blond sexy ochi verzi patrunzatori inalt, bine facut, amuzant, cate odata cinic. are si o parte detul de inchisa. AAAA si e intr-o carte fantasy. vreau nume straine!
FUNDAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Amy!
Mark, David etc, după mine ar trebui să fie nume ușor de reținut pentru ca cititorul să fie atent la subiectul cărții nu să se mai chinuie și cu numele personajelor.
Mari succese și o zi cu zâmbet să ai!

7 răspunsuri:
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Depinde daca aceea carte este scrisa de un autor roman si povesteste intamplari sau imaginatii care se petrec in Romania as alege numele:Sebastian
Daca aceea carte povesteste intamplari din alte tari as alege numele: Rodrigo

| kittykat a răspuns:

Dupa ce am terminat de citit intrebarea ta primul nume care mi-a venit in minte a fost Dylan big grinbig grinbig grin mi se pare ca e un nume frumos love strucklove struck sau daca nu eu cred ca e potrivit si Dean sau Jeremy ...toate cele trei nume st chiar fff sexy smugsmug

| nicoleee30 a răspuns:

Angel winking

| MyEssence a răspuns:

Eddy,johnny,john etc

| ankahra4m a răspuns:

Piticul porno rolling on the floor

| frumm10 a răspuns:

Raymond sau Evan.

| Laura_9072 a răspuns:

Mi se pare potrivit Eddy.