| Glamour612 a întrebat:

URGENT! cine poate sa ma ajute si pe mine sa aflu codul PUK? funditaaalove struck

Răspuns Câştigător
| Lenush a răspuns:

Pai suni de pe alt telefon la *100# si o sa iti apara o lista pe care al 8-lea e PUK si blocare, dai OK si scrii cifra in dreptul careia scria PUK apoi va terebui sa alegi daca e cartela prepay sau abonament, tot asa scriind cifra din fata, si de aici te descurci sa scrii nr de tel pentru care vrei sa afli pUk
daca nu reusesti da-mi nr de tel prin mesaj si iti trimit eu codul PUK
ok?
sper ca te-am ajutat
paaaa