| Nikol99 a întrebat:

URGENT! Cine se uita la "Pariu cu viata" sa-mi zica si mie daca Dorian Popa [ Andrei] si Alina Eremia [ Ioana] sunt impreuna si in realitate! Funda :X [pentru cel mai rapidraspuns]

Răspuns Câştigător
| KristinnaKr a răspuns:

Nu nu sunt impreuna.Au declarat asta in mai multe interviuri si articole din reviste ...Prietena mea cea mai buna este in liceu cu Alina si o cunoaste. Si nu este impreuna cu Dorian :*

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu. Sunt buni prieteni si atat!

| Scriitoarea a răspuns:

Nu, nu sunt. Au declarat asta si in Bravo sau Bravo Girl, nu mai tin minte... Oricum, ei au zis ca sunt doar prieteni, nicidecum un cuplu. Totusi, dupa parerea mea, le sta bine impreuna...Ar fi frumos sa se indragosteasca si sa devina un cuplu

| Alexandra_7889 a răspuns:

Ei zic ca nu sunt dar cand am fost la concert in Sun s-au sarutat la sfarsitul concertului lorwinking:*
sper ca te-am ajutat
take Care:*

| stelau a răspuns:

Am citit in Bravo ca ei doi sunt impreuna doar in serial si in realitate sunt doar buni prieteni