| zPicSsyZ a întrebat:

Hristos a inviat, TPU! Ma uit de cand a inceput la "Pariu cu viata" si nu stiu daca Alina Eremia (Ioana) si Dorian Popa (Andrei) sunt impreuna si in realitate. Le multumesc celor ce mi-au raspuns

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Nu sunt impreuna, am citit vineri intr-o revista, amn2 spun ca sunt foarte ocupati cu filmarile si nu au timp sa isi gaseasca pe cineva happy

1 răspuns:
| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Nu sunt impreuna ...revista zice ca Alina Eremia si Dorian sunt ocupati cu filmarile si alina are mii de prieteni pe cap (boy)