| anonim_4396 a întrebat:

*URGENT!*
Cine stie vreun site pentru download pentru FamousMt2 Beta.
Va rog este URGENT!

4 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

@Ionutz, iti trebuie cont pe site`ul ala ca sa poti downloada ceva, si.am incercat sa fac cont, dar nu merge...

| Afdsa a răspuns:

Oooo sasuke mersi oricum, problema era : virusi.Am reinstalat windows'ul si acum e ok. love struck
Hm, eu am o samanca de 86, otel+9, in curand evantai legendar love struck

| L3moNN a răspuns:

Eu am cont pe famousmt2
lvl97 otel+9
m-am lasat de el til pot da zi-mi id de mess ca iti dau kitul de instalare al meu este show_cs82
sau te ajut ca poate ma reapuc ca e taree! nu stiu cum fac kingrolling on the floor
dai funda daca-ti dau kitul de instaalare si il ai mereu in pc nu trebuie downloadattongue
apoi cont nu-i mare fazaatongue.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nici eu