| Ally.Bee ♀ a întrebat:

URGENT! cum as putea sa scap de un bronz foarte inestetic? gen sunt rosie, numai pete, si pe picioare si pe maini. pe spate sunt ok. ajutor!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Liza0o0 a răspuns:

Date cu dave nivea, mergi la doctor sa vezi ce alte creme iti poate recomanda, sau daca nu ai timp, date, macar pe fata (daca esti si acolo bronzata prost ) cu fond de ten si alte cosmetice... ori, stai pur si simplu la umbra, sau daca nu, atunci incearca sa te mai bronzezi odata, si daca nici asa, stai in jur de 2-3 ore in apa si poate asa iti trece cat de cat

| madutzii a răspuns:

Potzi s te ungi ca o crema dave nivea, ai grija cum t dai.