| kittykat a întrebat:

URGENT! De ce nu pot sa`mi instalez messengerul... imi tot apare o eroare de genul :
Yahoo! Messenger is unable to download files needed for installation. Please check firewall settings and retry installation. va rog sa ma ajutati pentru. ca eu chiar nu stiu ce sa fac. DAU FUNADA pentru explicatii si rezolvari(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| roxy_8649 a răspuns:

Intra in
1. my computr
2. local disk (C: )
3. program files
4. caut fisierul cu mess-ul si il stergi
5. incerci sa instalezi mess-ul

funda ca sunt prima:*:*:*

2 răspunsuri:
| HD_9182 a răspuns:

Ai firewallul activt
ar trebui dezactivat...cu click dreapta pe my computer setings security...depinde de windows [cred ca ai xp]

| mondy_8677 a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca tiai reinstala windous-ul si va merge dupa aia 100% pentru ca ai o eroare din sistemul firewall.