| alinadany a întrebat:

Urgent! buna TPU! as vrea sa stiu si eu de ce atunci cand vreau sa instalez yahoo messenger 9 imi apare eroarea asta "yahoo messenger is unable to download files needed for installation.Please check firewall settings and retry installation... dau funda...

Răspuns Câştigător
| Barbie_9607 a răspuns:

Probabil nu merge acel messenger. descarca dupa internet altul si incearca si diferite versiuni ex.10, 11. poate alea mergwinking succes

3 răspunsuri:
| JustMe_8048 a răspuns:

...Simplu.Inchide firewall`ul.de la windows si de la internet.

| barbieA a răspuns:

Pai vezi si tu cum e frewall-ul. daca e OFF pune-l pe On, daca e On pune-l pe OFF.