| anonim_4396 a întrebat:

Urgent!
La înscrierea pentru a doua sesiune de bac nu am mai scris inițialele tatălui, iar secretara nu mi-a spus nimic cum ca ar trebui. Voi intra in examen?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic să mergi să sesizezi asta la secretariat până nu e prea târziu, probabil aia n-a fost atentă ce ai scris acolo, eu știu că e destul de important că pe foaia de bac o să apară și acolo nu și nu se știe niciodată ce confuzii + emoțiile tale, și pentru ce? că ți-e greu să te duci până acolo sau măcar să dai un telefon să sesizezi/

| Bondarel99 a răspuns:

Stai linistit. Daca nu mai exista cineva cu exact acelasi nume in acelasi liceu, nu ar trebui sa iti faci griji.

| Andreeush a răspuns:

Mai sunt persoane cu același nume ca al tău în liceu?