| nevermind3322 a întrebat:

Urgent: maine merg intr-o tabara internationala, deci drumul e lung (se merge cu autocarul). Ce sa imi cumpăr de mancare si ce lucruri sa fac pe autocar? Adică avem chiar foarte mult de mers si stiu ca ma voi plictisi, iar bateria telefonul mi se va termina la un moment dat. Se poate citi pe autocar? Multumesc mult si dau funda happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ia si tu mancare uscata, covrigi, napolitane, un corn cu ciocolata ca nu o sa te duci cu tartine cu salam. Se poate citi, daca reusesti. Unii nu pot citi in masina.

Pai daca te duci in tabara inseamna ca o sa fii cu prieteni, colegi deci nu cred ca te plictisesti

| deliqventa13 a răspuns:

E greu de citit,dar poti sa te joci carti, adevar sau provocare, sa conversezi cu cei de acolo, sau sa iti iei o tableta ceva sa te joci, plus ca vei si dormi big grin

| Psihedelic777 a răspuns:

Pai....de mancare iti iei ce iti place.Dar ai grija sa nu mananci prea mult, sau prea gras pentru ca ti se va face rau.Si sa nu bei nici multa apalaughing. Incearca sa ciugulesti ceva ca sa nu ai stomacul gol.Pai ce sa faci....de citit nu prea merge pentru ca o sa-ti fuga privirea si ti se va face iar raulaughing. Incearca sa te distrezi cu ceilalti copii. Vorbiti, faceti glume, mai faceti prostii pe acolo. Face-ti la lume cu mana pe geamlaughing nu stiu. Chestii de genul.Mai asculti muzica, mai dormi un pic, te mai uiti pe geam.Nu poti face extrem de multe chestii, dar o sa fie bine oricum.Baftahappy