| byzu a întrebat:

URGENT! Ora deschiderii liceului stefan odobleja bucuresti! FUNDA

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

La 8 incep sa vorbeasca aia... directorul, primarul, cineva la jandarmerie, de la patriarhie, de la pompieri, iar directorul. Pe la ora 9 continua sa vorbeasca iar pe la 9:30 incep sa adune elevii pe clase si sa ii predea dirigintilor. Se incepe cu clasa I, I A, I B, I C, intr-un final vor ajunge la cei de a 9-a, a 9-a A, a 9-a B dupa asta nu stiu ce urmeaza. Cel mai bine e sa fii acolo la ora 9:15 sau daca esti in clasele in care ai colegi sau dirigi noi (1, 5,9) sa fii aclo pe la 8 :45.

2 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

| byzu explică (pentru NameHarris):

Frate esti sigur? Sau asa crezi? pentru ca nu vreau sa apar acolo la 8 si fac drum intors acasa fiindca se incepe la nu stiu ce ora

| William a răspuns (pentru byzu):

La 8 incep sa vorbeasca aia... directorul, primarul, cineva la jandarmerie, de la patriarhie, de la pompieri, iar directorul. Pe la ora 9 continua sa vorbeasca iar pe la 9:30 incep sa adune elevii pe clase si sa ii predea dirigintilor. Se incepe cu clasa I, I A, I B, I C, intr-un final vor ajunge la cei de a 9-a, a 9-a A, a 9-a B dupa asta nu stiu ce urmeaza. Cel mai bine e sa fii acolo la ora 9:15 sau daca esti in clasele in care ai colegi sau dirigi noi (1, 5,9) sa fii aclo pe la 8 :45.