| speed18 a întrebat:

[URGENT]. Sall TPU. spuneti si voi ideei pentru un blog i ma refer la animatii, flashuri chestii din astea ce v-ar placea sa vedeti pe un blog.si mai am o problema pentru cine se pricepe la bloguri cum fac o caseta speciala pentru mesaje.sa lase lumea mesaj cum ar fi mesaj privat? Un cod HTML ceva? Va rog frumos ajutati-ma si pe mine daca va e mai simplu lasati id-u pe prv si vb pe mess. Funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google iti explica foarte mult cum sa iti formezi un blog si chestii din astea sunt foarte multe informatii pe forumuri daca stii vreun forum cu programe si chestii din astea intra pe ele ca sunt foarte bune... Si prietenul meu a avut blog si forum si ia mers foarte bine dar nu am mai intrat pe ele si nu stiu ce am mai facut dupa aia