| cristiana101 a întrebat:

Urgent status` de Brunethe frumoasee! dauu funda!

1 răspuns:
| Aly2 a răspuns:

1. Orice barbat care se respecta are langa el o BRUNETA!
2. Du-te la o blonda, si la o roscata, stiu ca o sa le faci fata, dar te vei intoarce la mine pentru ca sti ca bruneta tine la tine!
3. Sunt o bruneta fitoasa, si nu ma aseamana cu nici o blonda falsa.
4. Sunt atat de cool incat nici nu am nevoie de statusul asta.
5. Sunt bruneta, arat bine, pe ori cine eu uimesc, si nici cand sa ma opresc sa fac impresie buna si baieti sa-i agat struna.
6. O bruneta e speciala : talentata, frumusica si iubita chiar de toti, uita-te putin la ea si-ai sa afli chiar in data : Oare cat valoreaza?
7. Sunt bruneta si ma doare daca ma ranesti, sunt sensibila si plang daca ma lovesti.
Sper ca te-am ajutat si ca ti-au placut!