| XDarkAngel a întrebat:

URGENT! Unde pot vedea Galactik Footbal SEZONUL 2 IN LIMBA ROMANA? sa nu-mi da-ti site-uri gen youtube sau trilulilu, vreau cu link si daca sunt pe youtube sau pe trilulilu in romana dati-mi un link! e a treia oara cand pun intrebarea asta ca mi-ati dat tot site-uri unde ba sunt pe engleza, ba e sezonul 3 ba blah blah blah...MULTUMESC, dau funda si vot folositor la toate raspunsurilewinking

P. S.: scuze categoria, ma grabesc tongue

2 răspunsuri:
| Cristi_7218 a răspuns:

Sigur il gasesti peteava

| claw13 a răspuns:

Pe vplay il poti gasi in en si posibil cu sub da' nu stiu sigur.