| bunny_9958 a întrebat:

Urgent vreau si eu niste poze cu baieti blonzi cu ochi albastri.de preferabil nu de pe net.am mare nevoie fundoi si voturi; x

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Mayyyyyy a răspuns:

De pe internet, am zis poze cu baieti cu ochii albastri si mi-a dat-o! Stii eu doar am incercat sa te ajut! imi pare rau daca nu te-am ajutat! scuze!

| Mayyyyyy a răspuns:

Multumesc mult!

| bunny_9958 explică:

Scuza-ma de unde ai luat prima poza anyy? ca nu as vrea sa o gaseasca persoana respectivahee hee

| bunny_9958 explică:

Mai ajutat multlove struck.dar nu-mi apare fundita ca vreau sa tio dau neaparat.sa mai verifici la fundite ca poate reusesc zilele astealove struck