| deutza254 a întrebat:

URGENTT!
Hey. aSTA E FACEBOOKUL MEU.http://www.facebook.com/ranaa.anamaria?ref=ts#!/my.color ful.dream?sk=wall VREAU SAMA TUND SI NU STIU cum. niste sugestii cum m'ar prinde mai bine?;;) funda:xv

Răspuns Câştigător
| Mihai112_2526 a răspuns:

Tie iti sta bine cu parul lung, daca vrei sa te tunzi, doar putin din varfuri... daca vrei sa asculti de sugestia unui baiatbig grintongue

2 răspunsuri:
| Macsiim a răspuns:

Ii :@straight faceprivat

| deutza254 explică:

Mersiii de raspuns:* multa lume mi-a mai spus lucrul asta dar nu eram sigurahappy