| anonim_4396 a întrebat:

Urmariti dragoste si pedeapsa? daca da, stiti cumva cum se numeste melodia aia care se auzea pe fundal cand a murit savas? sau cand se uita yasemin pe poze? era ceva cu suferinta, cu lacrimi de sange, sau ceva de genul

3 răspunsuri:
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Dah era o chestie ca plang dupa tine prietene,ma doare, sufar, nici eu nu stiu cum se numeste crying
PS: ma bucur foarte mult ca nu a murit Savas \dancing Doamne am plans de bucurieee:X