| anonim_4396 a întrebat:

V-ati da viata pentru persoana iubita?

10 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Hmm,depinde cat de mult tin la el thinking

| Zoet a răspuns:

Nu.
Si am sa-ti spun de ce...

Depinde, daca este un om profitor, iar eu mi-am dat viata pentru. el... e clar.

Dar mai sunt si alti baieti. Insa viata mea, nu as da-o. Pnetru ca este un dar de la Cel de Sus, iar apoi in vreau sa ajung acolo unde e Raul...

| Andrei233 a răspuns:

Dacă si-o da ea prima, da.Pentru că e greu ca cineva sa facă un asemenea gest.Mulţi/multe o spun, dar nimeni n-ar trece de pragul ăsta... sunt doar vorbe imature happy

| CandyTetris a răspuns:

Viata in mod sigur nu.Niciodata.Sa nu mai vorbim de faptul ca persoana iubita ar trebui sa-si traiasca fiecare zi cu moartea mea pe constiinta.Nu mi-as da viata,ar fi stupid, dar as fi oricand dispusa sa dau un rinichi sau niste ficat, sau celule...chestii de genu'. Hope I helped.happy

| 4b a răspuns:

DAaaaaaaaaahappy insa eu ma intreb: oare cati si-ar da viata pentru cei din jur, nu doar pentru pers iubita?!

| andrrei08 a răspuns:

Da. Si nu e cum a spus cineva mai sus. Intr-adevar este un dar de la Cel de Sus dar va fi privit ca un sacrificiu. Exemplu: Iisus si-a dat viata pentru noi, a decazut el in ochii Lui? nu cred. Cat despre persoana iubita, as da orice pentru ea si fericirea ei.

| Smile_9049 a răspuns:

Da...cu siguranta da, sper doar ca macar a fost iubita, macar atat.Eu mi-am dat'o, ea mi-a luat'o happy.

| SeCreT_4434 a răspuns:

Da!

| fjgjejjhf a răspuns:

Da! :d

| Jurnaldedecembrie a răspuns:

In mod sigur da(nu ai scris corect v-ati, se scrie v-ati).