| Barbie_9607 a întrebat:

V-ati duce vreodata sa 'va dati in carti'? ce parere aveti de acest lucru?

Răspuns Câştigător
| roberta_3262 a răspuns:

Nu stiu daca sa am o parere buna sau rea...Eu nu m-as duce pentru ca vreau sa-mi traiesc viata fara sa vad inainte sau chestii in genultongue Daca ai in gand sa faci acest lucru te sfatuiesc sa nu o faci mi se pare aiurea.Iti spune ca ii 2012 o sa mori, ce o sa faci atunci? Mai bine te gandesti ce o sa faci tu in viitor si sa nu te gandesti la prostii din asteabig grin

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu m-as duce, pentru ca sunt de parere ca destinul ti-l faci singura si toata chestia asta mi se pare o abureala.

Abh
| Abh a răspuns:

Am fost in adolescenta, am ramas dezamagita fiindca nu mi-a spus mare lucru, si ce mi-a spus nu s-a potrivit. Ghicitoarele sunt niste sarlatane care iau bani de pe urma oamenilor cu probleme.

| Marii a răspuns:

Nu cred in astea, dar m-as duce. laughing

| nobody_9468 a răspuns:

Si bunica mea dadea inainte, dar de cand a murit bunicul nu mai vrea.Majoritatea s-au implinit, mamei, matusilor. I-as zice sa-mi dea si mie, dar nu cred ca va vreastraight face.
Cred in ceea ce se zice, chiar maine merg la bunica poate o "pacalesc" sa-mi dea si miewinking. Ea a renuntat fiindca e pacat daca faci asa ceva.

Bafta.

| freehugs a răspuns:

Mi s-a dat in carti.Pe unele le nimerea, pe altele nuhee hee
De ex imi spunea ca o sa am un drum si chiar asa a fost sau ca primesc un dar.Bine nu am acordat atentie am fost sa vad daca ce imi spune e adevarat si aproape tot ce mi-a spus s-a adeverit.

| Pupily92 a răspuns:

Nu m-as duce! pentru ca nu cred in asa ceva. happysi nu poti avea incredere in oricine. poate iti zice ca la anul` vei avea un accindent si mori, si de fapt la anul` te casatoresti sau mai stiu eu ce. dadeam un exemplu. nu cred in poveste de-astea.nici in palma, nici in pietre, nici in cafele...:-J

| Pupily92 a răspuns:

Si iti mai cer si o groaza de bani.

| ame_3387 a răspuns:

Mama mea mai dadea prin carti si tot ce spunea mi se adeverea
mi-a zis ca a rupt cel mai bun prieten relatia cu o fata si el era d 3 ani cu ea. nu mi-a venit sa cred pana c i-am dat telefon si mi-a confirmat acest lucru. eu eram la 2000 d km de romania si stiam tot ce se inampla acasa happy