| CrazySoursD a întrebat:

V'ati gandit vreodata cum era viata voastra daca nu exista tehnologia de astazi? de exempu, cunoscutul PC. Va imaginati viata fara el? happy

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Eu am stat un an fara calculatorlaughing.Si sa stii ca nu e atat de rau. Ajungi sa-ti faci timp si pentru alte lucruri mai putin superficiale.Mai nasol e cu scoala astastraight face.

| pinkystyleツ a răspuns:

Nuu cred ca muream.doamne ferestelaughing dar cred ca ne era bine si fara asa zisul pc.happy Nu aflam atat de multe chestii.Calculatorul te dezvolta mintal.

| dicualex a răspuns:

Pai depinde sunt 2 moduri bine si rau
Bine: e bine sa ai pc pentru ca iti poti ocupa timpul cu ceva bun
sa inveti ceva sau sa te joci sau alte lucruri
Rau: E rau ca din cauza lui multi PRIND o lene grava, multi inlocuiesc realitatea cu jocul video. pe scurt multi copii si adolescenti se duc in jos din cauza lui.
Computer-ul insa unora le da batai de cap... Alti il folosesc doar de distractie, altii fac ceva util pe el. ma rog
Era mai bine... erau toti mai activi

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Ar fi foarte rau.Cu ce-mi ocup eu 90% din timpu liber de cand motoru si bicicleta so stricat?tongue Cum mai vorbesc cu lumea cum mai aflu stirile, evenimentele etc, foarte naspa

| secret_7976 a răspuns:

Nici nu vreau sa ma gandesc. Cred ca PC -ul in ziua de azi nu e un moft ci o necesitate. PC -ul e astazi cum era mai demult telefonul mobil ...acum ma intreb ce urmeaza in domeniul tehnologiei?