| m2704 a întrebat:

V'ati gandit vreodata daca chiar existam?! sau daca viata e ceva real sau e doar un vis.gen "matrix"laughingaproximativ?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oricum traim o viata pe pamantul asta, daca ar fi bazata pe tehnologia matrix puteam sa plecam in navele alea ciudate si probabil scapam de lumea rea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa prostiile! Probabil ca ai citit astea de undeva; sunt doar niste aberatii sau teorii nefondate!

| AndreRaluca a răspuns:

Si eu m-am gandit la chestii gen, sau ca cineva ne priveste si rade de noi, se joaca cu noi.adica nu neaparat Dumnezeu. Cred ca Dumnezeul asta e ca sa nu fie haos pe Pamant, mai rau decat e.adica se mai mentine cat de cat un echilibru.