| dayanalove12 a întrebat:

ati sarutat vreodata? cum a fost primul sarut? fundita:*

Răspuns Câştigător
| Teeeeeoo97T a răspuns:

Paii intr-un cunavt Superb! happy
Nu poti explica ce simti.
ceva de genu iubire, nu mai simti nimic decat buzele lui, agitatie, caldura, Este love struck ceva de nedescris mai ales atunci cand simti ca persoana iubita te alinta te mangaie te saruta si il /o simti atat de aproape.

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Eventual in juru` vostru danseara ingerii o hora d-aia ca la tara si chiuie de mai mare dragu`.

| Anastasiaa a răspuns:

Este ceva magic, nu se explica in cuvintebatting eyelashes. mai ales daca e cu persoana iubitabatting eyelashes

| 47dadi a răspuns:

Cum sati spun.la inceput spui nu nu, dar apoi simti parca cineva te mangaie e foarte bine si tare.

| MonaiGabriela a răspuns:

Superb!