| ForeverWarrior a întrebat:

V-ati setat obiective pe termen lung adica peste 5-10-15 ani?

3 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Nu!
Traiesc in prezent, cine stie ce va fi peste 15 ani de acum incolo?
Poate pana atunci vine apocalipsa laughing

| Iwishtoknow a răspuns:

Intr-un fel, orice om are planuri de viitor, toti avem visuri si un tel in viata. Sunt pe clasa a VII-a si stiu deja ce liceu vreau si ca nu voi accepta in nici un caz o facultate/universitate in Romania!happy

| Yo_Floo_1990 a răspuns:

Fericirea si implinirea in viata este data de succesiunea obiectivelor indeplinite de catre fiecare dintre noi. Fie ca vorbim de obiective mici cum ar fi achizitia unor produse sau obiective pe termen lung, avem nevoie sa intelegem cum putem ajunge mai rapid la indeplinirea lor.
Este foarte important sa ne fixam obiective si sa stim incotro mergem.
Un om fara obiective este precum o barca ce este lovita de fiecare val si condamnata la esec.
Exista multe metode si tehnici de a obtine tot ce iti doresti. Lucrurile sunt simple si banuiesc ca si tu iti doresti sa faci ceva pentru tine.
Daca vrei sa aflii gratuit cum iti poti indeplinii obiectivele te astept pe blog-ul meu. Te astept sa muncim impreuna
http://bit.ly/N6iJaH