| maria91r a întrebat:

V-ati trada prietena/prietenul cel/cea mai bun(a) pentru iubitul(a) lui/ei?

33 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un prieten adevarat nu se tradeaza niciodata.Nu mi-am tradat niciodata prietenii/prietenele si nici nu am de gand sa fac asa ceva.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu.

| Antrax a răspuns:

Nu...nici gand

| SweetCandy a răspuns:

Sincer...am facut-o mai de mult...big grin insa a fost o copilarieoh go on

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cand am fost pusa in situatia asta, nu, nu am facut-o. M-as fi simtit murdara.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu! nu as face asa ceva niciodata...in primul rand pentru ca daca as fii in locul ei nici mie nu mi-ar placea ca ea sau altcineva sa imi faca asa ceva...si in al doilea rand pentru ca prietenii adevarati nu te tradeaza niciodata.happy

| ing. a răspuns:

NU as face asta niciodata.Adica,eu ma inteleg foarte bine cu cea mai buna prietena a mea. O consider sora mea, si NU as putea vreodata sa renunt la prietenia noastra dintr`un asemenea motiv.
Nu as suporta sa nu mai vorbeasca cu mine, si in al doilea rand urasc tradarile.
Baieti sunt multi.hee hee
Te pupkiss

| Amrita a răspuns:

NU! niciodata!

| buburuzAndreea a răspuns:

Si eu am facut-o. Daca iti sunt prieteni adevarati cred ca te inteleg si nu te obliga sa alegi intre ei.

| Orannginna a răspuns:

Niciodata. Iti trebuie foarte mult timp pentru a cunoaste o persoana suficient de bine incat sa anticipezi cum ar putea sa actioneze in anumite situatii. Deci, prietenii pe primul loc, cred ca in majoritatea cazurilor un prieten/prietena te'ar intelege mult mai bine decat ar face'o un iubit/iubita. Cei din urma la un moment dat se detaseaza de problemele tale, insa o prietenie adevarata poate dura la nesfarsit.

| Mya a răspuns:

Nu! Am fost intr-o situatie asemanatore... iubitul unei bune prietene ma placea, mi-a marturisit asta, ironia fiind ca in copilarie si eu l-am placut... dar cand s-a cuplat cu prietena mea, il uitasem demult timp.Cand mi-a spus ce simte pentru mine si ca vrea sa se desparta de ea pentru asta, parca m-a rascolit in vreun fel... dar si asa, nu am acceptat! Desi l-am refuzat, s-au despartit oricum, iar "prietena" mea, m-a gasit vinovata si de-atunci nu mi-a mai vorbit...si uite-asa, i-am pierdut pe amandoi! laughing

| DonGiovanni a răspuns:

Poi... depinde acum daca aia e vreo urata dao dracu ca nu mor de ea da daca e vruna mai buna sigur si oricum daca ii place mai mult de mine si nu de ila asta e frate big grin

| sorin a răspuns:

Nu! Urasc tradarea.

| Mina a răspuns:

Nu, nu as face-o!

| alle529 a răspuns:

Nuuu!

| Lorenyk a răspuns:

Eu zic ca nu, dar niciodata nu se stie. niciodata sa nu spui niciodata.

| Delisha a răspuns:

Never Ever! tu?

| marry a răspuns:

No way!

mai sunt baieti...nu numai iubitul prietenei mele(mai ales cea mai buna prietena)...nu as strica o prietenie pentru asa ceva big grin

| deiutza_9183 a răspuns:

Normal ca nu
nu as fi in stare sa fiu nici macar cu un fost preten dea u vreo pretena de-a meastraight face

| liliana83 a răspuns:

Chiar daca mi-e prietena, iubitul e tot iubit dar al meu. ma-s desparti de ea dar nu de iubi meu. prieteni iti gasesti dar iubiti cam greu. asa ca nu sunt de acord.happy

| liliana83 a răspuns:

Scuze nu am fost atenta la intrebare si am raspuns ...scuze din nou. nu mi-as trada prietena pentru iubitul ei. nu ma intereseaza persoana lui.

| msgirl a răspuns:

nici vb...

| LoveSession a răspuns:

Mda.am facut`o de curand whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Asta înseamnă să nu mă respect pe mine, făcând apel la trădare și înșelare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici'un caz, daca sunt prieten adevarat nu voi face niciodata acest lucru orice ar fi! Asta deosebeste prietenia adevarat! numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am "tradat" cea mai buna prietena pentru ca se baga in viata mea si a iubitului...si baga strambe despre el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as face niciodata asta pentru ca stiu cat de mult doare acest lucru, insa prietena mea care o credeam sury mea, mi-a luat baiatul de care eram indragostita.si ma doare cel mai tare, pentru ca nu mai ii pot spune prietena mea dupa ce am iertato a nu stiu catea oara.si tot din cauza astasad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as face asta nici daca ar fi ultimul baiat de pe planeta, dar ea a facut-o.bine ca nu era prietena mea cea mai buna, dar ii spuneam mici amanunte.acum regreta pentru ca stie cat de mult il iubeam pe el si i-a dat papucii. dar nu stiu daca merita iertarea mea. ajutati-ma cu un sfat va rog frumos:X:X:X:X:*mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as face asta nici daca ar fi ultimul baiat de pe planeta,dar ea a faqt-o.bine ca nu era prietena mea cea mai buna,dar ii spuneam mici amanunte.aqm regreta pentru ca stie cat de mult il iubeam pe el si i-a dat papucii.dar nu stiu daca merita iertarea mea.ajutati-ma cu un sfat va rog frumos:X:X:X:X:*ms