| Changes a întrebat:

Vă afectează vremea starea de spirit? Cum?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand e cald ma doare capul si cand e ger sau frig ma simt bine, fericit. Vremea urata e cel mai bun prieten al meu.

| William a răspuns:

Da, imi plac zilele ploioase si macar inorate si nu imi plac zilele insorite si cu cer senin. Cand e nor sunt mai fericit, cand e senin nu prea.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,poate vei crede ca sunt o ciudata dar, sincer, ador ploaia.Cand ploua ma simt atat de bine incat nici nu pot exprima asta in cuvinte,pe cand,atunci cand este o caldura molipsitoare afara, nu am chef de nimic, as vrea doar sa stau in pat si sa lenevesc toata ziuahappy. Deci, da, vremea imi afecteaza starea de spirithappy

| strengaritzza a răspuns:

Pe mine ma afecteaza, cand e urat si ploua afara si starea mea de spirit este una proasta.

| TooNight a răspuns:

Pai de exemplu,la mine,cand ploua,sunt cam deprimata,ma uit la ploaie,astept sa se gate,imi rezem capul pe geam si ma gandesc la ceva/cineva happy. Cand e soare, si canicula, abia astept sa intru in casa, sa nu ies afara, din cauza caldurii.Mie personal imi place primavara si toamna.Nu ti-e frig,nici cald,si eu am aceeasi stare de spirit in anotimpurile astea. Nu-mi place iarna, desi atunci am cel mai mult energie(ma simt mai plina de viata). Iar vara, ti-am spus.E prea cald, ma simt molesita, nu am chef de nimic.happy

| TooNight a răspuns:

Cum a spus si Bob Marley R.I.P. :
"Spui că iubeşti ploaia, dar foloseşti o umbrelă să nu te uzi. Spui că iubeşti soarele, dar cauţi umbră când te încălzeşte. Spui că iubeşti vântul, dar când suflă închizi fereastra... De aceea îmi e teamă când tu îmi spui... că mă iubeşti." Ador citatul acesta. happy

| XHHHX a răspuns:

Pe mine ma afecteaza cand ploua ma simt neajutorata