| NothingImportant200 a întrebat:

Va cer si eu ajutorul ...Pe 7 august voi pleca la mare iar mie ciclul trebuia sa-mi vina azi. Ciclul meu dureaza 6 zile. Nu este asta o problema si am calculat si ar putea intarzia pana pe 31 sau 1 dar daca imi vine mai tarziu, exista remedii care sa il opreasca brusc? Sau macar sa il intarzie? Dar nu vreau sa imi ziceti ce remedii ati auzit, as vrea sa imi ziceti daca ati folosit ceva si daca a functionat. Va rog din tot sufletul!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă îți vine te protejezi, asta este situația.
Nu poți opri brusc sângerarea. Pentru reglarea lui bea ceai de crețișoară!
Pa, pa.

1 răspuns:
| NothingImportant200 explică:

Chiar nu stie nimeni?