| anonim_4396 a întrebat:

Va implor ajutati-mastraight face
am un catel care are 1 luna
si e gt saa moara
a fost aseara o furtuna
si probabil a stat afarAcrying
C ii pot face?straight face

8 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Mergi de urgenta cu el la un cabinet veterinar sau la facultatea de medicina veterinara si te vor ajuta studentii!

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Du-l neaparat la veterinar, catelusii mici se imbolnavesc foarte repede. Daca nu poti sa il duci la veterinar, iti recomand ceea ce a spus si @rozalia25. Ai grija sa steie in caldura, pune o paturica pe el si da-i lapte caldut.

O zi placuta!

| pisoias29 a răspuns:

Kratos are dreptate...cred ca un cabinet veterinar ar fi cel mai indicat...worried...grabeste-te!

| rozalia25 a răspuns:

Incalzeste-l treptat, da-i niste lapte caldut, si ai grija sa fie uscat. Eventual niste vitamine pentru catei.

| remus a răspuns:

Sincer imi pare rau, nu de mult a murit si tucy, a avut 14 ani, a fost batran, cel mai bun prieten al meu, cateii trebuiesc vaccinati la timp.

| alin_8877 a răspuns:

Du-l la un cabinet veterinar, sau tine-l la tine, si eu am unu si acum face aproape 7 ani, dai niste lapte cald, sau ceva vitamine poate o sa il ajute,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms mult
dar.
a muritsad

| danutzicasandyyy a răspuns:

Pentru urgente veterinare poti sa incerci si http://speedvet.ro/ambulanta-veterinara/urgente
ai grija de catelusul tau